Type and press Enter.

NOWOŚCI, KTÓRYCH NIE MUSICIE CZYTAĆ, BO MY (PONIEKĄD) ZROBILIŚMY TO ZA WAS #2

Ransom Riggs, Konferencja ptaków. Osobliwy dom pani Peregrine. Tom 5
recenzuje Utracjusz

Nie lubię książek, które nie spełniają złożonej w tytule obietnicy. Tymczasem „Konferencja ptaków” wcale nie opowiada o międzynarodowym zjeździe dżentelmenów, którzy porównują swoje ptaki. Bardzo słabo.

 

Agnieszka Stelmaszyk, Porwanie Prozerpiny. Mazurscy w podróży. Tom 2
recenzuje Marcin

Jako zapalony hellenista czym prędzej pobiegłem po nową pozycję do mojego zbioru traktującego o starożytnej Grecji. Dobiegłszy, kupiłem pośpiesznie, już w drodze zawiadamiając wszystkich przyjaciół intelektualistów, oraz tych, których z całego serca nienawidzę, o niniejszym dziele. Po jego trzykrotnym czytaniu pojąłem, iż jest to blaga, fałsz i mistyfikacja, ponieważ pomimo wielu lat studiów wciąż nie znalazłem informacji, jakoby kowboje żyli w czasach platońskich.

Plusy: łatwy język, nie ma opisów przyrody, ciekawe obrazki. Minusy: brak spisu rycin, niepewne źródła, niepowoływanie się na autorytety, no i mogłaby być krótsza.

 

Katarzyna Mak, Dotyk Anioła
recenzuje niesławny paweł m, syn Marka i Wiesławy.

Rozentuzjazmowany tytułem, wygrzebałem zdjęcia Natalii Oreiro, zapisane przed laty w folderze „do szkoły”. Z opisu wydawcy (przez który przebrnąłem z trudem) wynika jednak, że książka nie jest kontynuacją, ani nawet fantazją na temat „Zbuntowanego Anioła”. Zawiedzione nadzieje bolą najbardziej, toteż mówię zdecydowane NIE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *