Type and press Enter.

NOWOŚCI, KTÓRYCH NIE MUSICIE CZYTAĆ, BO MY (PONIEKĄD) ZROBILIŚMY TO ZA WAS #2

Ransom Riggs, Konferencja ptaków. Osobliwy dom pani Peregrine. Tom 5
recenzuje Utracjusz

Nie lubię książek, które nie spełniają złożonej w tytule obietnicy. Tymczasem „Konferencja ptaków” wcale nie opowiada o międzynarodowym zjeździe dżentelmenów, którzy porównują swoje ptaki. Bardzo słabo.

 

Agnieszka Stelmaszyk, Porwanie Prozerpiny. Mazurscy w podróży. Tom 2
recenzuje Marcin

Jako zapalony hellenista czym prędzej pobiegłem po nową pozycję do mojego zbioru traktującego o starożytnej Grecji. Dobiegłszy, kupiłem pośpiesznie, już w drodze zawiadamiając wszystkich przyjaciół intelektualistów, oraz tych, których z całego serca nienawidzę, o niniejszym dziele. Po jego trzykrotnym czytaniu pojąłem, iż jest to blaga, fałsz i mistyfikacja, ponieważ pomimo wielu lat studiów wciąż nie znalazłem informacji, jakoby kowboje żyli w czasach platońskich.

Plusy: łatwy język, nie ma opisów przyrody, ciekawe obrazki. Minusy: brak spisu rycin, niepewne źródła, niepowoływanie się na autorytety, no i mogłaby być krótsza.

 

Katarzyna Mak, Dotyk Anioła
recenzuje niesławny paweł m, syn Marka i Wiesławy.

Rozentuzjazmowany tytułem, wygrzebałem zdjęcia Natalii Oreiro, zapisane przed laty w folderze „do szkoły”. Z opisu wydawcy (przez który przebrnąłem z trudem) wynika jednak, że książka nie jest kontynuacją, ani nawet fantazją na temat „Zbuntowanego Anioła”. Zawiedzione nadzieje bolą najbardziej, toteż mówię zdecydowane NIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *